انحراف چرخش

در این صفحه تعداد 48 مقاله تخصصی درباره انحراف چرخش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انحراف چرخش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انحراف چرخش; Image classification; Morphological operators; Leaf textures; Machine learning; Rotation invariance; Fuzzy real time classifier; Raspbian operating system; Python programming;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انحراف چرخش; Optical correlator; Joint transform correlator; JTC; Pattern recognition; Target detection; Optical security systems; Invariant pattern recognition; Rotation invariance; Scale invariance; Direct binary search; Vertical edge-enhancement