جوامع روستایی

در این صفحه تعداد 87 مقاله تخصصی درباره جوامع روستایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جوامع روستایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جوامع روستایی; DDUGJY; Deendayal Upadhyaya Gram Jyoti Yojana; DISCOMs; distribution companies; JNNSM; Jawaharlal Nehru National Solar Mission; MLP; multi-level perspective; NDCs; Nationally Determined Contributions; MNRE; Ministry of New and Renewable Energy; PV; photov
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جوامع روستایی; Disaster and emergency management; Public education; Hazard risk communication; Disaster risk reduction; Rural communities; Northern Ontario;