سانفرانسیسکو

در این صفحه تعداد 26 مقاله تخصصی درباره سانفرانسیسکو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سانفرانسیسکو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سانفرانسیسکو; United States; San Francisco; Neighborhood; Drug and alcohol use; Supportive housing; Substance use treatment; Community-based organizations; Structural violence;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سانفرانسیسکو; 3D; Three-Dimensional; AFUE; Annual Fuel Utilization Efficiency; CBES; Commercial Building Energy Saver; CFD; Computational Fluid Dynamic; CityBES; City Building Energy Saver; COP; Coefficient of Performance; CPU; Central Processing Unit; CSV; Comma-Separ