پراکندگی

در این صفحه تعداد 1450 مقاله تخصصی درباره پراکندگی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پراکندگی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پراکندگی; Diffraction; Periodic structures; Roughness; Scattering; ACF; auto-correlation function; BRDF; bi-directional reflectance distribution function; FDTD; finite difference time domain; TE; transverse electric; TM; transverse magnetic;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پراکندگی; Eigenfunction expansion; Scattering; Reflection coefficients; Waveguide channel; Orthogonality; Transfer matrix; Scattering matrix; Reciprocity relations; Time-domain;