فصلی

در این صفحه تعداد 189 مقاله تخصصی درباره فصلی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فصلی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فصلی; Real-world; Emission factor; Emission rate; Temporal variation; Urban environment; Ambient effects; Diurnal; Seasonal; Particle number; Ultrafine particles; Black carbon;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فصلی; Vaccine; Influenza; Seasonal; Pandemic; Production; Capacity; GAP; Global Action Plan on Influenza Vaccines; EUR; European Region; AMR; Region of the Americas; EMR; Eastern Mediterranean Region; WPR; Western Pacific Region; SEAR; South-East Asia Region; A