تداخل معنایی

در این صفحه تعداد 42 مقاله تخصصی درباره تداخل معنایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تداخل معنایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تداخل معنایی; Diffusion tensor imaging; Language production and comprehension; Lexical-semantic deficits; Semantic interference; Lesion-symptom mapping; ATL; anterior temporal lobe; AF; arcuate fasciculus; AWPV; auditory word-picture verification task; FA; fractional a
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تداخل معنایی; 2340 cognitive processes; 2720 linguistics & language & speech; Language production; Semantic interference; Lexical competition; Response relevance; Conditional naming;