سرپنتینیزاسیون

در این صفحه تعداد 117 مقاله تخصصی درباره سرپنتینیزاسیون که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سرپنتینیزاسیون (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سرپنتینیزاسیون; Aqueous alteration; Chondrites; Amorphous silicate; Serpentinization; Nano-analysis; Experiments; Reaction rates; Mineral–water interaction
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سرپنتینیزاسیون; Serpentinization; Hydrogen; Permeability; Fluid-rock interaction; Lost City; (Ultra) small angle neutron scattering ((U)SANS); X-ray computed tomography (XRCT); Vibrating sample magnetometer (VSM); Fourier transform-infrared (FT-IR) spectroscopy; X-ray ab