شیگلا

در این صفحه تعداد 230 مقاله تخصصی درباره شیگلا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شیگلا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شیگلا; EPEC; EAEC; ETEC; Campylobacter; Diarrhoeagenic Escherichia coli; Shigella; AB; Antimicrobial/antibiotic; DEC; diarrhoeagenic Escherichia coli; EAEC; enteroaggregative Escherichia coli; EHEC; enterohaemorrhagic Escherichia coli; EIEC; enteroinvasive Esche
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شیگلا; Vaccine; Shigella; ETEC; Diarrhea; Developing countries; GEMS; Global Enteric Multicenter Study; ETEC; enterotoxigenic Escherichia coli; ST; heat stable toxin; MSD; moderate-to severe diarrhea; ST-ETEC; ETEC producing ST alone or in combination with heat
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شیگلا; Dredging; Tidal creeks; Bacterial composition; Shigella; Virulence genes; Antibiotic resistance; ARG; Antibiotic resistance genes; EAEC; Enteroaggressive E. coli; EHEC; Enterohaemoragic E. coli; EIEC; Enteroinvasive E. coli; EPEC; Enteropathogenic E.