آشنایی با موضوع

یک سیلوکسان یک گروه کاربردی در شیمی سیلکون آلی با پیوند Si-O-Si است. سیلوکسان مادر شامل هیدرید های الیگومر و پلیمری با فرمول H (OSiH2) nOH و (OSiH2) n است. سیلوکسان ها همچنین شامل ترکیبات شاخه ای هستند که ویژگی مشخص آن اینست که هر جفت مرکزی سیلیکون با یک اتم اکسیژن از هم جدا می شوند. گروه عملکردی سیلوکسان، ستون فقرات سیلیکون را تشکیل می دهد.
در این صفحه تعداد 228 مقاله تخصصی درباره سیلوکسان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سیلوکسان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیلوکسان ; Water repellent mortars; Principal component analysis; Linear regression models; Salt resistance; Siloxane; Metal soap; Statistical methods; Limestone cement mortar; Natural hydraulic lime mortar; Pozzolana-lime mortar