صنوبر Sitka

در این صفحه تعداد 66 مقاله تخصصی درباره صنوبر Sitka که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI صنوبر Sitka (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: صنوبر Sitka; 3-PG model; Regression-tree analysis; Climate change; US Forest Inventory and Analysis; Sitka spruce; Ponderosa pine; Western juniper; Lodgepole pine; Douglas-fir; Western hemlock
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: صنوبر Sitka; Felling date; Sitka spruce; Hylobius abietis; Pine weevil; Development; Entomopathogenic nematodes; Steinernema carpocapsae; Biological control; Application technique; Soil depth; Stump