زخم های پوستی

در این صفحه تعداد 11 مقاله تخصصی درباره زخم های پوستی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زخم های پوستی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زخم های پوستی; Systemic sclerosis; Scleroderma; Skin ulcers; Digital ulcers; Definition; Classification; Procedural pain; Wound bed preparation; TIME; Debridement;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زخم های پوستی; SSc, systemic sclerosis; MC, mixed cryoglobulinemia; MCs, mixed cryoglobulinemia syndrome; CV, cryoglobulinemic vasculitis; HCV, hepatitis C virusSystemic sclerosis; Mixed cryoglobulinemia; Cryoglobulinemic vasculitis; Skin ulcers; Hepatitis C virus; Ritu