معیار مبتنی بر Slacks

در این صفحه تعداد 23 مقاله تخصصی درباره معیار مبتنی بر Slacks که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI معیار مبتنی بر Slacks (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: معیار مبتنی بر Slacks; Water resource efficiency; Malmquist-luenberger productivity index; Influence factor; Tobit model; CBA; cost-benefit analysis; CCR model; Charnes-Cooper-Rhodes model; DDF; distance direction function; DEA; data envelopment analysis; DMU; decision-ma
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: معیار مبتنی بر Slacks; CBA; cost-benefit analysis; CCR model; Charnes-Cooper-Rhodes model; DDF; distance direction function; DEA; data envelopment analysis; DMU; decision-making unit; SBM; slacks-based measure; Petroleum industry; Network DEA; Environmental efficiency; Ef