مواد هوشمند

در این صفحه تعداد 55 مقاله تخصصی درباره مواد هوشمند که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مواد هوشمند (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مواد هوشمند; Recovery stress; Shape memory effect (SME); Re-activation; High cycle fatigue (HCF); Phase transformation; Smart material; Strengthening of cracked steel plates; Stress intensity factor;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مواد هوشمند; PCM; Phase change material; QoS; Quality of Service; PV; Photovoltaic; SAT; Sodium acetate trihydrate; PEG; Polyethylene glycol; PCMMC; PCM microcapsules; MF; Melamine Formaldehyde; DSC; Differential Scanning Calorimetry; HVAC; Heating, ventilation, and a