تنوع زیستی خاک

در این صفحه تعداد 80 مقاله تخصصی درباره تنوع زیستی خاک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تنوع زیستی خاک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تنوع زیستی خاک; Soil pollution; Heavy metals; Nematode trophic groups; Pharmaceutical and personal care products (PPCPs); Ecological indices; Soil biodiversity;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تنوع زیستی خاک; Aboveground-belowground interactions; Biodiversity-ecosystem functioning; Biogeography; Chemical ecology; Climate change; Ecosystem services; Global change; Microbial ecology; Novel environments; Plant-microbe interactions; Soil biodiversity; Soil food