مشخصات خاک

در این صفحه تعداد 77 مقاله تخصصی درباره مشخصات خاک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مشخصات خاک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مشخصات خاک; RWU; root water uptake; RMSE; root mean squared error; DOY; day of year; GS; growing season; WY; whole year; Rainfed maize; Root water uptake; Soil profile; Water stress; Soil water balance; Climate forcing;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مشخصات خاک; Soil-pile-structure interaction; Offshore structure; Soil profile; Numerical analysis; Pile deflection; BNWF; Beam on non-linear Winkler foundation; FEM; Finite element method; MMD; Malaysian Meteorology Department; NERA; Non-linear response analysis; PGA