شستشو خاک

در این صفحه تعداد 169 مقاله تخصصی درباره شستشو خاک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI شستشو خاک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شستشو خاک; 2,4-D; 2,4-dichlorophenoxyacetic acid; AOP; advanced oxidation process; B30-B35; Brij 30-Brij 35; BAP; benzo[a]pyrene; BDD; boron doped diamond; CAS; cocoamidopropyl hydroxysultaïne; CD; cyclodextrin; CMC; critical micellar concentration; CMCD; carbo
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شستشو خاک; C&D; construction and demolition; COD; chemical oxygen demand; EDTA; ethylenediaminetetraacetic acid; MBT; mechanical biological treatment; MC; moisture content; MSDF; mechanically sorted dry fraction; MSOF; mechanically sorted organic fraction; NIR; near