سل ژل

در این صفحه تعداد 1186 مقاله تخصصی درباره سل ژل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سل ژل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سل ژل; Theophylline (PubChem CID: 2153); Sodium dodecyl sulfate (PubChem CID: 3423265); 1-Dodecanethiol (PubChem CID: 8195); Tetraethoxysilane (PubChem CID: 6517); Phenyltriethoxysilane (PubChem CID: 13075); Cetyltrimethylammonium bromide (PubChem CID: 5974); So
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سل ژل; Sol-gel; Capillary microextraction; In-tube solid-phase microextraction; Urea functionalized coating; Gradient elution; Online capillary microextraction-high performance liquid chromatography analysis; Ultra-violet detection;