راکتور خورشیدی

در این صفحه تعداد 72 مقاله تخصصی درباره راکتور خورشیدی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI راکتور خورشیدی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راکتور خورشیدی; AOPs; advanced oxidation processes; COD; chemical oxygen demand; LL; landfill leachates; SEC; specific energy consumption; US; ultrasound; Landfill leachate; Ozone; Ultrasound; Solar reactor; Activated carbon;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: راکتور خورشیدی; Phase-change material; Thermal storage; Copper-silicon alloy; Solar reactor; Thermochemical fuel productionCSP, concentrating solar power; DSC, differential scanning calorimeter; EPMA, electron probe microanalyzer; HTF, heat transfer fluid; PCM, phase-cha