مواد جامد

در این صفحه تعداد 163 مقاله تخصصی درباره مواد جامد که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده مواد جامد
مقالات ISI مواد جامد (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مواد جامد; Food allergy; infant feeding; solids; egg; peanut; formula; weaning; family history; guidelinesaMOR, Adjusted multinomial odds ratio; MOR, Multinomial odds ratio
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مواد جامد; BOD; biological oxygen demand; c; concentration; CarbH; carbonate hardness; CB; cascade belt; chla; chlorophyll a; cond; electric conductivity; DOC; dissolved organic carbon; Eh; redox potential; GIS; geographical information system; OSI; oxygen saturatio