شرایط بدون رطوبت

در این صفحه تعداد 118 مقاله تخصصی درباره شرایط بدون رطوبت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده شرایط بدون رطوبت
مقالات ISI شرایط بدون رطوبت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شرایط بدون رطوبت; Multi-component reactions (MCRs); Solvent-free conditions; Pyridazino[1,2-a]indazole-triones; Indazolo[2,1-b]phthalazine-trione; Ionic liquid;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: شرایط بدون رطوبت; Imidazole-based ionic liquid-stabilized magnetic nano-structured particles; [nano-Fe3O4@SiO2@(CH2)3-Imidazole-SO3H]Cl; 1,8-Dioxo-octahydroxanthenes; Dihydropyrano[2,3-c]pyrazoles; Solvent-free conditions