ظرفیت جذب

در این صفحه تعداد 98 مقاله تخصصی درباره ظرفیت جذب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ظرفیت جذب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ظرفیت جذب; Anthropogenic debris; Size and density distribution in sediment; Sorption capacity; Organophosphorus flame retardants; Phthalates; Organotin compounds;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ظرفیت جذب; D%; percentage metal desorption; ΔG°; standard free energy change; ΔH°; standard enthalpy change; ICP-AES; inductively coupled plasma atomic emission spectroscopy; PGM; platinum group metal; S%; percentage metal sorption; ΔS°; standard entropy chang