اسپینل فریت

در این صفحه تعداد 129 مقاله تخصصی درباره اسپینل فریت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اسپینل فریت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسپینل فریت; CVD; chemical vapor deposition; EDS; energy disperse spectroscopy; SEM; emission scanning electron microscope; FMR; ferromagnetic resonance; NIST; National Institute of Standards and Technology; PVD; physical vapor deposition; TEA; triethanolamine; UHF; u
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسپینل فریت; Electrochemical supercapacitors; Spray pyrolysis; Specific capacitance; Cyclic-voltammetry; Electrochemical impedance spectroscopy; Spinel ferrite