مخلوط کردن

در این صفحه تعداد 79 مقاله تخصصی درباره مخلوط کردن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مخلوط کردن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مخلوط کردن; ATCLV; autoclaving; STR; stirring; US; ultrasonication; US-EP; ultrasonication at elevated pressure; WB; water bath; TS; total sugar; RDS; reducing sugar; GLS; glucose; RS; rice straw; RSH; rice straw hydrolyzate; MMTPA; million metric tones per annum; Ac
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مخلوط کردن; Artificial membrane; Liposomes; Phospholipids; Phase transition; pH; Differential scanning calorimetry; DSC; Shaking; Stirring; Membrane interactions; Bilayer; Drug permeability