استحکام کششی

در این صفحه تعداد 70 مقاله تخصصی درباره استحکام کششی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI استحکام کششی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استحکام کششی; Flat plate; Buckling; Post-buckling; Uniaxial compression; Load-axial shortening; Ultimate strength; Critical buckling strain; Deformation capacity; Stress-strain model; Strain-hardening;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: استحکام کششی; Strain-hardening; Steel fibers; Chloride; Tensile resistance; Corrosion; Calcium nitriteASTM, American Society for Testing and Materials; CNI, calcium nitrite; H, hooked (type of high-strength steel fiber); RILEM, Reunion Internationale des Laboratoires e