اندازه گیری استرس

در این صفحه تعداد 82 مقاله تخصصی درباره اندازه گیری استرس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اندازه گیری استرس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اندازه گیری استرس; Guided waves; Acoustoelasticity; Structural health monitoring; Stress measurement; Steel strands; Prestressing; Post-tensioning;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اندازه گیری استرس; Pulse electromagnetic method; Stress measurement; U-shaped sensor; Quantification; Ferromagnetic materials; FEM; finite element method; NDT&E; nondestructive testing and evaluation; MBN; magnetic Barkhausen noise; MFL; magnetic flux leakage; MMM; magnetic