مدل سازه

در این صفحه تعداد 90 مقاله تخصصی درباره مدل سازه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدل سازه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل سازه; Quality of life; Rehabilitation; Spinal cord injuries; Structural models; AIC; Akaike's information criterion; EPQ-RSS; Eysenk Personality Questionnaire-Revised Short Scale; ICF; International Classification of Functioning, Disability, and Health; ICQ; Il
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدل سازه; HIV-1 capsid protein; Second-site suppressors; HIV-1 viral cores; Dominant-negative inhibition; HIV-1 assembly; Structural models; Reverse transcriptase; Transmission electron microscopy