پیچیده ترناری

در این صفحه تعداد 127 مقاله تخصصی درباره پیچیده ترناری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پیچیده ترناری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیچیده ترناری; SMR; sulfamerazine; MEG; meglumine; Kc; apparent stability constant; PSS; phase solubility studies; S0; intrinsic solubility of the drug; δS, δT, δB, δM; chemical shifts of SMR alone, in the ternary and binary complexes with CD or MEG, respectively; F
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیچیده ترناری; eIF; eukaryotic translation initiation factor; IC; initiation complex; TC; ternary complex; EJC; Exon Junction Complex; PABP; poly-A binding protein; SF2; Superfamily 2; DDX; DEAD-box protein; DHX; DExH-box protein; RHA; RNA helicase A; UTR; untranslated
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیچیده ترناری; Aldo–keto reductase; 5-Arylidene-2,4-thiazolidinedione; Aldehyde reductase; Aldose reductase; Ternary complex; Enzyme inhibitionCMD, [5-(3-carboxymethoxy-4-methoxybenzylidene)-2,4-dioxothiazolidin-3-yl]acetic acid; HMD, [5-(3-hydroxy-4-methoxybenzylidene)