روش های امتحان

در این صفحه تعداد 102 مقاله تخصصی درباره روش های امتحان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI روش های امتحان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: روش های امتحان; Water absorption; Water transport; Wetness sensation; Test methods; Forced Flow Water Transport Tester; Spontaneous Uptake Water Transport Tester;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: روش های امتحان; Carrageenan; Food additive; Test methods; Vehicles; NCM460 cells; CaCo-2; adenoCArcinoma of COlon cell line; CGN; carrageenan; cps; centipose; Da; Daltons; kDa; kiloDaltons; DMEM; Dulbecco's modified Eagle's medium; FAO; Food and Agriculture Organization