رفتار حرارتی

در این صفحه تعداد 256 مقاله تخصصی درباره رفتار حرارتی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رفتار حرارتی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رفتار حرارتی; Thermal behaviour; Rate equations; Threshold current density; Output power; 3 dB optical bandwidth; Quantum cascade lasers;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رفتار حرارتی; CM; combustible material; DTG; differential thermogravimetric analysis; MBT-1; plant 1 of mechanical biological treatment; MBT-2; plant 2 of mechanical biological treatment; BWC-3; plant 3 of biowaste composting; NMC; no combustible material; RAB1; reject