هیدرولیک حرارتی

در این صفحه تعداد 38 مقاله تخصصی درباره هیدرولیک حرارتی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI هیدرولیک حرارتی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدرولیک حرارتی; ACC; Accumulator; ADS; Automatic Depressurization System; BE; Best-Estimate; BS; Bounding Sequence; CDF; Core Damage Frequency; CMT; Core Make-up Tank; DSA; Deterministic Safety Analysis; DVI; Direct Vessel Injection; DVILB; Direct Vessel Injection Line B
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: هیدرولیک حرارتی; BEPU, EBEPU; Probabilistic and deterministic safety analysis; Option 4; Realistic configurations; Safety systems; AFWS; Auxiliary Feed Water System; ATWS; Anticipated Transient Without Scram; BE; Best Estimate; BEPU; Best Estimate Plus Uncertainty methodo