تحمل حرارتی

در این صفحه تعداد 144 مقاله تخصصی درباره تحمل حرارتی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تحمل حرارتی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تحمل حرارتی; NA; No acclimation; LA; Low daytime temperature acclimation; HA; High daytime temperature acclimation; Acclimation response; Cereal aphid; Climate change; Cost; Thermal tolerance;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تحمل حرارتی; CTmax; Critical thermal maximum; HCR; Heat coma range; HRT; Heat regulation temperature; HSR; Heat stress range; rHCR; Rate of increase in the body temperature per unit of time during the heat coma range (HCR); rHSR; Rate of increase in the body temperatu