ترمومتری

در این صفحه تعداد 192 مقاله تخصصی درباره ترمومتری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترمومتری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ترمومتری; ANOVA; Analysis of variance; CI; confidence intervals; HR; heart rate; ICC; Intraclass correlation coefficient; IRT; infrared thermography; SARS; severe acute respiratory syndrome; TC,; core temperature; TEC,; inner canthus of the eye temperature; Assessm
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ترمومتری; Low-temperature thermochronometry; Thermometry; Trapped-charge dating; Electron spin resonance (ESR); Thermoluminescence (TL); Optically stimulated luminescence (OSL); Infra-red stimulated luminescence (IRSL);