سه پروژه گرگ

در این صفحه تعداد 26 مقاله تخصصی درباره سه پروژه گرگ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سه پروژه گرگ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سه پروژه گرگ; Environmental impact assessment; Three Gorges Project; Human displacement and environmental carrying capacity; Water quality; Reservoir sedimentation and downstream riverbed erosion; Seismic activity
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سه پروژه گرگ; Environmental impact assessment; Dams; Three Gorges Project; Uncertainty; PrioritizationTGP, Three Gorges Project; EIA, Environmental impact assessment; CIDA, Canadian International Development Agency; CYJV, Canadian Yangtze Joint Venture; SEA, Strategic