ترانزیت

در این صفحه تعداد 113 مقاله تخصصی درباره ترانزیت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترانزیت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ترانزیت; Automatic Fare Collection (AFC); General Transit Feed Specification (GTFS); Transit origin-destination (O-D) Matrix; Transit; Trip chaining algorithm; Smart card data;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ترانزیت; Pain; Diarrhea; Constipation; Animal Models; Dyspepsia; Transit; Sensation; CFTR; cystic fibrosis transmembrane regulator; cGMP; cyclic guanosine monophosphate; CYP; cytochrome P450; FD; functional dyspepsia; FDA; Food and Drug Administration; FGID; funct