تراورتن

در این صفحه تعداد 132 مقاله تخصصی درباره تراورتن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تراورتن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تراورتن; Tivoli; Travertine; Quarry; Quarry rehabilitation; Geocultural landscape; Cultural heritage; Natural hazards; Geocultural resources; Sustainable and resilient planning;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تراورتن; a.s.l.; above sea level; CaCO3; calcium carbonate; Ca(HCO3)2; calcium bicarbonate; CO2; carbon dioxide; DOC; dissolved organic carbon; IC; ion chromatograph; IPCC; Intergovernmental Panel on Climate Change; LLMS; Long Lake Meteorological Station; MEPC; Mi