گونه های درختی

در این صفحه تعداد 116 مقاله تخصصی درباره گونه های درختی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گونه های درختی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گونه های درختی; Soil biological indicators; Bacterial metabolic potential; Potential respiration; Microbial biomass; Net nitrogen mineralisation; Tree species;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گونه های درختی; Forest soil carbon; Model; Initialization; Soil taxonomy; Tree species; Redundancy analysis; Mollisols; Alfisols; Entisols; Inceptisols; Spodosols; Gelisols; Albeluvisols; Solonetz; Luvisols; Podzols; Cambisols; Fluvisols; Regosols; Gleysols; Planosols; C