رآکتور تختخواب

در این صفحه تعداد 62 مقاله تخصصی درباره رآکتور تختخواب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI رآکتور تختخواب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رآکتور تختخواب; Trickle bed reactor; Radiotracer; Bromine-82; Residence time distribution; Mean residence time; Holdup; Radial maldistribution; Axial mixing; Axial dispersion with exchange model;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: رآکتور تختخواب; DEO, diethyl oxalate; EG, ethylene glycol; EN, ethyl nitrite; EtOH, ethanol; LHSV, liquid hourly space velocity (h−1); GHSV, gas hourly space velocity (h−1); RE, relative errorEthyl nitrite; Synthesis; Trickle bed reactor; Kinetics; Two-film model