ترفنیلامین

در این صفحه تعداد 360 مقاله تخصصی درباره ترفنیلامین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترفنیلامین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ترفنیلامین; PPCPs; urban wastewater; Surface flow; Subsurface flow; biodegradation; Transformation products; 1-OH-IBU; 1-Hydroxy-ibuprofen; 2-OH-IBU; 2-Hydroxy-ibuprofen; 3-EBP; 3-Ethylbenzophenone; 4-OH-DCF; 4-Hydroxy diclofenac; CAF; Caffeine; CAR; Carbamazepine; C
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: ترفنیلامین; Triphenylamine; Carbazole; Regioselective amination; Sonogashira coupling; Negishi alkynylation; Hole-transporting materials; OLED; Cyclic voltammetry; DSC;