مننژیت سل ریوی

در این صفحه تعداد 91 مقاله تخصصی درباره مننژیت سل ریوی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مننژیت سل ریوی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مننژیت سل ریوی; TB; tuberculosis; TBM; tuberculous meningitis; TBS; tuberculous spondylitis; RSHS; Dr. Hasan Sadikin Hospital; MRC; Medical Research Council; GCS; Glasgow comma scale; ADSF; anterior decompression spinal fusion; DOTS; directly observed treatment short; Vp
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مننژیت سل ریوی; Immune reconstitution inflammatory syndrome; Highly active antiretroviral therapy (HAART); Tuberculous meningitis; Cryptococcal meningitis; Brain toxoplasmosis; Progressive multifocal leukoencephalopathy; Opportunistic infections;