نفوذ تومور

در این صفحه تعداد 33 مقاله تخصصی درباره نفوذ تومور که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نفوذ تومور (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نفوذ تومور; Nonviral vectors; Systemic gene delivery; Cancer gene therapy; Delivery cascade; Barriers of gene delivery; Nanomedicine; Stimuli-responsive; Long blood circulation; Tumor accumulation; Tumor penetration;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نفوذ تومور; Nanoformulation; Cancer heterogeneity; Tumor penetration; Tumor drug bioavailability; Experimental models; Nanomedicines; EPR; Nano drug delivery systems;