توندرا

در این صفحه تعداد 87 مقاله تخصصی درباره توندرا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI توندرا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توندرا; WorldView; Sun elevation angle; Forest structure; Biome boundary; Ecotone; Taiga; Tundra; Stereogrammetry; Photogrammetry; Digital surface model;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توندرا; Land surface temperature; LST; MODIS; Land cover; Albedo; Surface soil moisture; Topography; Anomaly; Change detection; Monitoring; Remote sensing; Surface energy balance; Permafrost; Tundra; Polar desert; Canadian High Arctic