دانشگاه-66

در این صفحه تعداد 63 مقاله تخصصی درباره دانشگاه-66 که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI دانشگاه-66 (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دانشگاه-66; MOFs; metal-organic frameworks; UiO; Universitetet i Oslo; HKUST; Hong Kong University of Science and Technology; MIL; Matérial Institut Lavoisier; CPM; crystalline porous material; CPO; coordination polymer oslo; CAU; Christian Albrechts University; ZIF
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: دانشگاه-66; RuBpy; [Ru(II)(2,2′-bipyridine)3]2+; MOF; Metal Organic Framework; MLCT; metal-to-ligand charge transfer; BDC; Benzene 1,4-Dicarboxylate; DMF; N,N Dimethyl Formamide; DEA; Diethylamine; FWHM; Full Width at Half Maximum; Ruthenium; Metal organic framewor