اولنا

در این صفحه تعداد 93 مقاله تخصصی درباره اولنا که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اولنا (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اولنا; Physical anthropology; Morphometry; Biomechanics; Articular surface area; Bone volumes; Elbow; Ulna; Humero-ulnar; Radioulnar; Sigmoid notch; Trochlear notch; Radial notch; Cerebral dominance; Functional laterality; Handedness;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اولنا; LIPUS; low-intensity pulsed ultrasound; RCT; randomized clinical trial; MINORS; methodological index for non-randomized studies; PRISMA; preferred reporting items for systematic reviews and meta-analyses; CINAHL; cumulative index to nursing and allied hea