طراحی یکنواخت

در این صفحه تعداد 112 مقاله تخصصی درباره طراحی یکنواخت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI طراحی یکنواخت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طراحی یکنواخت; Rapid identification of adulterated cow milks; Near infrared spectroscopy; Uniform design; Improved support vector machine; Improved and simplified K nearest neighbours;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: طراحی یکنواخت; TCMs; Traditional Chinese medicines; HPLC; High performance liquid chromatography; SFI; Shenqi Fuzheng Injection; DAD; Diode array detection; ELSD; Evaporative light scattering detection; UFLC; Ultra-fast liquid chromatography; Q-TOF; Quadrupole-time of f