داروهای دامپزشکی

در این صفحه تعداد 90 مقاله تخصصی درباره داروهای دامپزشکی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI داروهای دامپزشکی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: داروهای دامپزشکی; meta-analysis; nonlinear mixed-effect modeling; pharmacokinetics; population pharmacokinetics; veterinary medicine; drug depletion; drug withdrawal time; clearance; distribution; formulation;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: داروهای دامپزشکی; 1d; first dimension; 2d; second dimension; APP; acute phase proteins; APR; acute phase reactant; BALF; bronchoalveolar lavage fluid; CSF; cerebrospinal fluid; PAA; polyacrylamide; PSP; prostate specific protein; Dog/canine; Proteomics; Biological fluids;