نوسان

در این صفحه تعداد 228 مقاله تخصصی درباره نوسان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نوسان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نوسان; prostatic hyperplasia; laser therapy; volatilization; ambulatory surgical procedures; anesthesia; local; BPH; benign prostatic hyperplasia; ED; erectile dysfunction; KTP; potassium titanyl phosphate; OAB; overactive bladder; PSA; prostate specific antigen
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نوسان; High molecular weight petroleum hydrocarbons; Biodegradation; Volatilization; Soil microbial community; Aggregate; Degradation rate; Remediation endpoint;