کمینه سازی زباله

در این صفحه تعداد 44 مقاله تخصصی درباره کمینه سازی زباله که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کمینه سازی زباله (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کمینه سازی زباله; LCT; lifecycle thinking; LCI; lifecycle inventory; LCA; lifecycle assessment; FU; functional unit; FSC; food supply chain; WMS; waste management system; WFD; waste framework directive; GHG; greenhouse gas; GWP; global warming potential; PEU; primary energ
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کمینه سازی زباله; Vanillin; 4-Benzyloxy-vanillin; Benzyl chloride; Phase transfer catalysis (PTC); Liquid-liquid PTC; Liquid-liquid-liquid PTC; TBAB; Kinetics; Selectivity; Reactions in middle phase; Waste minimization;