درمان ضایعات

در این صفحه تعداد 217 مقاله تخصصی درباره درمان ضایعات که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI درمان ضایعات (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درمان ضایعات; SBO; soluble biobased substances obtained from municipal bio-wastes; CV; soluble substances obtained from public and private gardening all vegetable wastes; Anaerobic processes; Waste treatment; Biogas; Bioprocess design; Ammonia abatement; Biorefinery;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درمان ضایعات; Anaerobic processes; Anaerobic digestion; Trace elements; Sequential extraction; Chemical speciation; Bioavailability; Biogas; Waste treatment; Bioprocess monitoring; Slaughterhouse waste