آشنایی با موضوع

حمل و نقل آب، حرکت عمدی آب در فواصل بزرگ است. روش های حمل و نقل به سه دسته تقسیم می شوند: اول: آبراهه ها، شامل خطوط لوله، کانال ها و تونل ها هستند؛ دوم: کانتینر حمل و نقل، که شامل حمل و نقل توسط کامیون های تانکر، ماشین مخزنی و کشتی مخزنی است؛ سوم: بکسل، که در آن از یک کشتی یدک کش برای انتقال کوه یخ استفاده می شود. با توجه به وزن آن، حمل و نقل آب بسیار انرژی بر است.
در این صفحه تعداد 372 مقاله تخصصی درباره حمل و نقل آب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI حمل و نقل آب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حمل و نقل آب; Water absorption; Water transport; Wetness sensation; Test methods; Forced Flow Water Transport Tester; Spontaneous Uptake Water Transport Tester;