برنامه وب

در این صفحه تعداد 84 مقاله تخصصی درباره برنامه وب که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI برنامه وب (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برنامه وب; CMIP5; RCP 8.5; Web application; Coproduction; California; Great Basin; BLM; Bureau of Land Management, US Federal Agency in the Dept of Interior; CMIP5; 5th Climate Model Intercomparison Program; HUC5; Hydrological Unit Code 5; LCC; Landscape Conservatio
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: برنامه وب; Complex environments critical care; Visualization; Guidelines; Clinical workflow; Web application; ATLS; Advanced cardiac life support; ABCDE; Airway, Breathing, circulation, Disability, Exposure; GCS; Glasgow Coma Score;